serwis w zimie

Serdecznie zapraszamy na serwis roweru w zimie. Jeśli nie chcesz oczekiwać w długich kolejkach na naprawę roweru w sezonie - napraw rower w zimie.

Jeśli nie masz możliwości dojechania do nas to my dotrzemy do Ciebie pod wskazany adres. Odbierzemy sprzęt, naprawimy oraz odwieziemy. Usługa door to door to koszt 20zł w granicach miasta. W przypadku kilku rowerów lub dużej naprawy jednego roweru nie płacisz za dojazd. Usługa działa w okresie jesienno-zimowym.

 

 

OFERTA I CENNIK:

Serwis rowerowy posiada w ofercie szeroki zakres usług.

Oferuję naprawy bieżące oraz przeglądy regulacyjne, a w tym:

Koła:

 

Rama i osprzęt:

 

Przerzutki:

 

Amortyzatory, widelce sztywne i kierownice:

 

Hamulce:

 

Łańcuch, korby, wolnobieg i kasety, wkład suportowy:

 

Osprzęt i akcesoria:

 

 

Przeglądy rowerowe:

PRZEGLĄD MAŁY: cena 30-60zł

 

ŚREDNI (przygotowujący do sezonu i nie tylko) - cena: od 70zł ( w zależności od typu roweru i jego stanu technicznego i jakości roweru)

 

DUŻY PRZEGLĄD - cena: od 120zł ( w zalezności od typu roweru, jego stanu technicznego i jakości roweru)

Wszystkie naprawy i ceny uzgadniamy bezpośrednio w serwisie po zapoznaniu się ze sprzętem. Nie zaskakujemy klienta ceną. Każda czynność, która wychodzi dodatkowo podczas naprawy a nie była uzgodniona jest konsultowana z klientem. Ze względu dużej ilości różnych rodzajów rowerów nie jesteśmy w stanie ustalić stałej ceny za daną usługę ponieważ: jeden rower jest zadbany i wymaga wyłącznie regulacji a drugi to rower, który mam kilka(naście) lat i ma zapieczone (skorodowane) podzespoły i cena za usługę jest inna.

Kolejny przykłąd jesli chodzi np: o przerzutki: w jednym rowerze linki i pancerze idą po ramie i wymiana nie jest skomplikowana, natomiast w drugim rowerze linki i pancerze idą wewnętrzne w ramie i do wymiany potrzebny jest zestaw do przeprowadzania linek w ramie i co za tym idzie praca trwa dłużej i cena jest wyższa.

Podobnie z wymianą np. osi suportu w jednym rowerze suport jest zapieczony skorodowany i trzeba użyć dużej siły i kombinacji aby go wykręcić a następnie wyczyścić gwint w ramie i w takim przypadku cena jest wyższa, zaś w drugim rowerze suport wykręca się bezproblemowo i praca idzie zgodnie z planem i cena jest niższa. 

 

UWAGA: Dokładne kosztu naprawy uzgadniamy w serwisie przy przyjeciu roweru ponieważ mogą wykraczać po za w/w cennik.

                Koszty usług nie ujętych w cenniku ustalane są z klientem indywidualnie w serwisie.

 

*Ceny usług nie zawierają kosztów części zamiennych. 

 

 

Szybki kontakt

Tel.: 664 658 774
szobakbike@gmail.com

Mapa dojazdowainfo | oferta | galeria | kontakt | mapa dojazdowa | współpraca | serwis w zimie | sklep
Realizacja: zdzislowicz.pl - strony WWW